ZADZWOŃ: 733 710 073   |   NAPISZ: sklep@e-runtime.pl

Sklep internetowy e-runtime.pl

Naszą działalność zainspirowała wspólna aktywność z dziećmi zaczynając od pierwszych chwil życia malucha. Chęć wspólnego spędzania czasu i bycia aktywnym bez konieczności zmiany dotychczasowego aktywnego stylu życia wpływała na wiele decyzji zakupowych. Zaczynając od wyboru wózka dla maluszka, który ma wpływ na formę i miejsce spędzania wolnego czasu a kończąc na drobnych akcesoriach rodzica.

Z grona wielu marek wybraliśmy te, które oferują rodzicom duży wybór i możliwość dopasowania do swoich potrzeb, mają bogatą ofertę akcesoriów i cieszą się pozytywną opinią użytkowników.

W naszym sklepie dokonają Państwo zakupów w prosty i przejrzysty sposób, gwarantujący Państwu bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Wspólnie z Państwem chcielibyśmy podnosić jakość świadczonych usług, dlatego wszelkie sugestie będą dla nas cenne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@e-runtime.pl lub telefonicznie pod numerem +48.733710073.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
e-runtime.pl